Úvodní stránka Jarov.NET

PŘIPOJENÍ

CENÍK

KONTAKTY

MAPA POKRYTÍ

DALŠÍ SLUŽBY

Jarov.NET - Kontaktní informace
Jarov.NET  Kvalita
Kontaktní informace

Uplatňujeme metody zajišťující našim zákazníkum nejvyšší standard služeb, mezi než patří:

Dohled nad sítí: Na stoprocentní funkčnost celé sítě a všech našich vysílačů dohlíží robustní dohledový systém Nagios, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě jakékoliv odchylky od normálu systém okamžitě informuje administrátory Jarov.NETu. Síť Jarov.NET má stabilně vysokou úroveň funkčnosti, kterou každoročně vyhodnocujeme a dlouhodobě udržujeme na velmi stabilních nadprůměrných hodnotách.
SLA v roce 2010 = 99,985%
SLA v roce 2011 = 99,957%
SLA v roce 2012 = 99,955%
SLA v roce 2013 = 99,969%
SLA v roce 2014 = 99,959%
SLA v roce 2015 = 99,963% (01-09/2015)

Profesionální připojení: Síť Jarov.NET využívá nejspolehlivější přímý přístup do sítě Internet prostřednictvím jednoho ze čtyř národních uzlů českého Internetu NIX. Do něj jsme připojeni přes společnost Casablanca INT. Zahraniční spojení je zabezpečeno do celosvětové sítě Telia, sdružující poskytovatele Internetu několika desítek evropských i mimoevropských států. Pro důležité páteřní spoje využíváme pouze naddimenzovaná profesionální bezdrátová pojítka pracující na nám vyhrazené licencované frekvenci. Zaručujeme Vám tím stoprocentní spolehlivost.

Precizní montáže: Kvalitní montáž klientského bezdrátového zařízení je podmínkou správného fungování bezdrátového Internetu. Záleží nám na vysoké kvalitě, proto při instalacích klademe vysoký důraz na výběr kvalitních a nejmodernějších zařízení. Dbáme na precizní provedení montáže, což je základem pro bezproblémový provoz. Zaručíme vám, že zařízení instalované Jarov.NETem vám bude spolehlivě fungovat i po tom, co vám skončí záruční doba. Nebudete tak muset platit drahé opravy způsobené odbytou montáží, jak se mnohdy bohužel leckde jinde stává. Pro ilustraci se můžete podívat na foto srovnání naší a jedné nejmenované konkurenční instalace.

Individuální přístup: Ať jste běžný uživatel, začátečník nebo profesionál, s námi se vždy domluvíte. Potřebujete-li k plnému využívání Internetu speciální nastavení (pevnou veřejnou IP adresu, vzdálený VPN přístup do firemní sítě nebo promapovaný port na hry, zabezpečovací zařízení nebo kamerový systém), samozřejmě to pro vás nastavíme. Neodbydeme vás, tak jak to dělají velké společnosti.

Dlouholeté zkušenosti: Bezdrátový Internet Jarov.NET poskytuje služby od roku 2003 a za tuto dobu jsme připojili tisíce spokojených zákazníků a domácností. Naše zkušenosti vám dávájí jistotu kvalitního a spolehlivého Internetu!
 


 


 
Neustále pracujeme na rozšiřování pokrytých lokalit. Zdokonalujeme dostupnost služeb v obcích v blízkosti metropole. Neváhejte nás kontaktovat, pokud chcete rychlejší připojení, nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem nebo máte zájem o rozšíření našich služeb k vám. Získáte tím internet zcela zdarma včetně potřebného zařízení.
 

přidat k oblíbeným
vytisknout
Stránky vytvořil Jarov.NET s.r.o., Sdružení Uživatelů Internetu Jarov  © 2003 - 2019