Úvodní stránka Jarov.NET

PŘIPOJENÍ

CENÍK

KONTAKTY

MAPA POKRYTÍ

DALŠÍ SLUŽBY

Jarov.NET - Kontaktní informace
Jarov.NET  Pro stavitele
Informace pro stavitele

Zabýváte se developerskou činností? Stavíte komplex obytných domů? Rekonstruujete činžovní dům? Vaši budoucí zákazníci po vás budou požadovat dobrý Internet. Uděláme pro vás realizaci připojení v každé jednotce vašeho projeku. S Internetem se obraťte na nás!

Jarov.NET kontakt

Jarov.NET pro stavitele
Společnost Jarov.NET s.r.o. realizuje poskytování přístupu k síti Internet od roku 2003. Díky nejmodernějším technologiím a dlouholetým zkušenostem jsme schopni dostat Internet kamkoliv. Doslova kamkoliv.


         Internet pro developerské projekty

 

V čem můžeme být vám a vašemu projektu užiteční?

                           uděláme váš projekt zajímavější než ostatní

                  přilákáme k vašemu projektu více zákazníků

          postaráme se o spokojenost vašich klientů
 

V dnešní době husté konkurence na trhu s novým bydlením jsou pro zákazníka při volbě bydlení rozhodující detaily a doplňkové služby poskytované stavitelem. Dopravní obslužností a dostupností služeb občanské vybavenosti se chlubí každý projekt. Však stále často podceňovaným faktem je možnost připojení se ke kvalitnímu vysokorychlostnímu Internetu, i přes to, že žijeme v moderní době elektronických komunikací. Každý, kdo se v dnešní době stěhuje do nového bydlení, chce Internet!

 

Ano, váš zákazník si sice může po koupi bydlení přístup k Internetu řešit individuálně, dodatečně na své náklady, ovšem to pro něj jako laika nebývá vždy snadné. Je to podobné, jako kdyby si měl sám vykachlíkovat koupelnu a usadit umyvadlo. Navíc běžně dostupné způsoby připojení s minimální realizační náročností přes telefonní operátory nebývají vždy ideální, neboť pro takto jednoduché řešení se rozhodne každý a přitom stávající telekomunikační infrastruktura v oblastech nové výstavby bývá velmi přetížena. Takový Internet pak více nefunguje než funguje. 

 

Připojení k Internetu v oblasti nové výstavby je výhodné řešit koncepčně, spolu s vaším projektem. Do lokality je výhodné zavést od počátku nový komunikační kanál, který bude kapacitně dostačovat rozsahu vašeho stavitelského projektu.

 

Pro vás takové koncepční řešení znamená profesionální přístup a velkou výhodu oproti konkurenci. A pro vaše zákazníky to znamená spokojenost, pohodu a méně starostí. Zákazníci budou preferovat stavitelské projekty, který budou vybaveny již od počátku stabilním a vysokorychlostním Internetem se zárukou!

 

My jsme vám schopni zrealizovat profesionální komplexní řešení připojení celé lokality ke spolehlivému a vysokorychlostnímu Internetu. Díky naší rozsáhlé síti a spolehlivým partnerům dostaneme Internet v potřebné kapacitě kamkoliv. Doslova. Po realizaci připojení budeme poskytovat zákazníkům záruční i pozáruční servis a pomoc.

 

Náklady na připojení k Internetu jsou zanedbatelné vůči ostatním položkám rozpočtu vašeho projektu. Přes to vám dokáží přinést velkou konkurenční výhodu a přinesou vám více spokojených zákazníků.

 

Navíc, po takto profesionálním řešení lze přenášet nejen datové, ale i hlasové služby, takže pokud to budou vaši klienti po vás požadovat, můžete jim nabídnout spolu s Internetem i klasickou telefonní linku.

 

Pokud využijete našich znalostí a zkušeností a vyberete si nás pro realizaci internetového připojení vašeho stavitelského projektu, jen získáte.

 

Obraťte se včas na nás.

 kontakty...

 

Naše reference:

Připojení lokality Dolní Břežany

Připojení lokality Třebohostice

Připojení lokality Nehvizdy


Společnost Jarov.NET s.r.o. má bohaté zkušenosti. Realizovala připojení k Internetu např. ve třech lokalitách nové výstavby v obci Dolní Břežany (200 klientů), v nové výstavbě v obci Lhota (20 rodinných domů), a v developerském projektu v obci Nehvizdy.

Ze současně realizovaných projektů můžeme uvést např. spolupráci se stavitelskou firmou Monivet s.r.o. na satelitním připojení nadstandardního bydlení v lokalitě Těptín u Kamenice.


přidat k oblíbeným
vytisknout
Stránky vytvořil Jarov.NET s.r.o., Sdružení Uživatelů Internetu Jarov  © 2003 - 2019