Úvodní stránka Jarov.NET

PŘIPOJENÍ

CENÍK

KONTAKTY

MAPA POKRYTÍ

DALŠÍ SLUŽBY

Jarov.NET - Náklady připojení
Jarov.NET  Náklady připojení
Náklady připojení
Wi-Fi hardware
Pro připojení k internetu je třeba nainstalovat základní komponenty pro připojení k bezdrátové síti. Využíváme pouze kvalitní, stabilní a ověřené přijímací jednotky a routery.
obrázek Wi-Fi karty Instalační balíček: zařízení+montáž+nastavení
Instalační komplet obsahuje základní přijímací jednotku, základní bezdrátový Wi-Fi router. Výjezd technika, montáž a nastavení máte od nás zdarma. Bez starostí jste připojeni a během jedné hodiny a můžete začít surfovat!
Cena: 0 až 1990 Kč 

Získejte instalační balíček za skvělých 990 Kč nebo za 0 Kč! - při podpisu smlouvy na dobu určitou. I bez podpisu smlouvy u nás máte montáž a nastavení zcela zdarma.

Zvýhodněnou cenu balíčku získáte jako majitelé nemovitosti při uzavření smlouvy o poskytování služeb na 12 měsíců, resp. zdarma při uzavření smlouvy na 24 měsíců u vyšších tarifů (tedy neplatí pro nejlevnější tarif). Balíček obsahuje základní přijímací jednotku a základní bezdrátový router a je možné k němu dokoupit lepší přijímač a duální či nejrychlejší router. Zařízení se po případném ukončení využívání služeb vrací zpět.

 
 
obrázek antény Venkovní přijímací jednotka
Jednotka obsahuje kompletní přijímací anténu. Výstupem je počítačový kabel Cat5e 100 Mbit/s s klasickou ethernet koncovkou, která se zapojí přímo do domácího WiFi routeru. Anténa se umisťuje po dohodě s naším technikem na střechu, na balkón nebo za okno. Její napájení nízkým napětím 24V je zajištěno po datovém kabelu.
Cena: 1490 Kč  
obrázek antény Venkovní přijímací jednotka 6G EXTREM
Jednotka obsahuje kompletní přijímací anténu. Výstupem je počítačový kabel Cat6 1000 Mbit/s s klasickou ethernet koncovkou, která se zapojí přímo do domácího WiFi routeru. Anténa se umisťuje po dohodě s naším technikem na střechu, na balkón nebo za okno. Její napájení nízkým napětím 24V je zajištěno po datovém kabelu.
Cena: 3490 Kč  
obrázek počítače Bezdrátový WiFi router s výkonem na MAX
K routeru se připojíte přes WiFi 2,4GHz svým mobilem, notebookem či tabletem rychlostí až 300mbit/s. Navíc  je možné i kabelem připojit např. domací úložiště, tiskárnu, smart TV, konzoli, či telefon a pracovat a sdílet tak pohodlně přes síť ze všech zařízení.
Cena: 490 Kč  
obrázek Wi-Fi karty Duální bezdrátový WiFi router na MAX
Router s extrémním dosahem a duální technologií 2,4+5GHz ac2 pro nejvyšší rychlosti s propustností až 900mbit/s. Doporučujeme všude tam, kde potřebujete rychlá bezdrátová data.
Cena: 1490 Kč  
obrázek Wi-Fi routeru Mikrotik Audience Nejsilnější a nejrychlejší router EXTREM
Router s největším dosahem a desetinásobným výkonem 32dBi a duální technologií 2,4+5GHz ac2, přičemž obsahuje 2 vysílače pro 5 a 1 vysílač pro 2,4 se zvýšeným výkonem pro nejvyšší rychlosti s propustností až 1733mbit/s a dvěma gigabitovými LAN porty.
Cena: 3990 Kč  
 
 
Vstupní poplatek

Aktivace služeb
naší sítě je zdarma!

 
Doplňkový ceník
platný pro zákazníky společnosti Jarov.NET.

Doplňkový ceník:
Vybrali jsme pro vás některé servisní služby, které by vás mohly zaujmout.
 

Služba

Parametry

Poplatek

Výjezd technika

paušál

290,- Kč

Práce technika

1 hodina práce

490,- Kč

Servis počítače

1 hodina práce

490,- Kč

Ceny jsou uváděny vč. DPH.


Zpětný odkup zařízení:
Připojujete se na přechodnou dobu, plánujete se brzy stěhovat? Domluvte se s námi předem na pronájmu zařízení nebo na jeho zpětném odkupu. Odkoupíme od vás zařízení zpět za zůstatkovou hodnotu, až jej přestanete využívat.
Zůstatková hodnota je aktuální velkoobchodní cena zařízení vynásobená poměrem zbývající a celkové doby záruky na zařízení.


Reklamace a výměna zařízení:
Vždy vám instalujeme to nejkvalitnější zařízení, které je na trhu k dispozici. Vyvarujeme Vás zbytečných poruch a stresujících výpadků služeb.
Přesto však mohou nastat výjimečné situace, například vlivem vichřice, krupobití nebo silného deště, při kterých dojde k zatečení vody, fyzickému poškození přijímacího zařízení, jeho upevnění, elektrického napáječe nebo i vnitřního routeru vlivem bleskového přepětí na elektrickém vedení. V takovém případě jsme Vám k dispozici a přijedeme Vám zařízení co nejdříve vyměnit.
Servis, oprava a výměna zařízení u Vás se řídí naším doplňkovým ceníkem a samozřejmě Vám vystavíme potvrzení pro pojišťovnu. V případě, že budete chtít námi dodanou elektroniku z jakéhokoliv důvodu reklamovat, nejlépe nám ji po předchozí domluvě dopravte, v naprosté většině případů Vám zařízení vyměníme a nastavíme obratem. Nebo si objednejte výjezd technika, který dokáže vše vyřešit na místě v pohodlí Vašeho domova.

 

 

 

 

Stránky vytvořil Jarov.NET s.r.o., Sdružení Uživatelů Internetu Jarov  © 2003 - 2020